Egil Velde Konsernleder Velde Industri egil@veldeas.no

Egil Velde
Konsernleder Velde Industri

egil@veldeas.no

Lise Boie Christiansen Lederassistent/administrator Sponsor- og besøkskontakt 479 56 356 lise@veldeas.no

Lise Boie Christiansen
Lederassistent/administrator
Sponsor- og besøkskontakt
479 56 356
lise@veldeas.no

Ole Bernhard Eriksen Leder for Marked Daglig leder Velde Fjellboring (Kystsikring Hausvik) 932 59 330 oleb@veldeas.no

Ole Bernhard Eriksen
Leder for Marked
Daglig leder Velde Fjellboring
(Kystsikring Hausvik)
932 59 330
oleb@veldeas.no

Reidar Velde Daglig leder Velde Betong 932 59 302 reidar@veldeas.no

Reidar Velde
Daglig leder Velde Betong
932 59 302
reidar@veldeas.no

Harald Velde Leder asfalt divisjon 932 59 301 harald@veldeas.no

Harald Velde
Leder asfalt divisjon
932 59 301
harald@veldeas.no

Hernan Mujica Produktsjef Daglig leder Velde Miljø 401 09 229 hernan@veldeas.no

Hernan Mujica
Produktsjef
Daglig leder Velde Miljø
401 09 229
hernan@veldeas.no

Nils Endre Eikeland HR/HMSK leder 467 77 559 nils@veldeas.no

Nils Endre Eikeland
HR/HMSK leder
467 77 559
nils@veldeas.no

Arne Kambo Økonomileder 982 06 665 arne@veldeas.no

Arne Kambo
Økonomileder
982 06 665
arne@veldeas.no

Rune Halvorsen Leder for strategi- og forretningsutvikling samt IT 916 57 071 rune@veldeas.no

Rune Halvorsen
Leder for strategi- og forretningsutvikling samt IT
916 57 071
rune@veldeas.no

 

Velde Industri AS   
Org. nr. 937 820 747
Bankkontonr. 3201.08.25139